Високий Температура
Магніт
зв’яжіться з нами

China Rare Earth Permanent Magnet Ltd. Company Logo
中文版
German
france
English
spain
japan
italy
korea
netherlands
russia
portugal
greece
arab
Czech
Thai
Hungarian
Hebrew
Finnish
Danish
Ukrainian
Norwegian
Turkish
Swedish
Bulgarian
Serbian
polish
 
Профіль компанії
 

Китай рідкісноземельних постійних магнітів ТОВ є професійним постійних магнітів виробника, постачальника, експортера в світі, виробництво багатьох видів магнітних матеріалів та магнітних продукції в Китаї

Китай рідкісноземельних постійних магнітів ТОВ.Магніт є виробником, що спеціалізується на виробництві рідкісноземельних постійних магнітів, в тому числі неодімовимі магнітами (NdFeB магнітів), спечених & кабальними магніти, магніти Самарії кобальт (SmCo магнітів), alnico магнітів, а також феритових магнітів (керамічних магнітів), деякі магнітні зборів, таких, як магніти вставлений металевий сталі, міді, алюмінію або пластику.

Знайдені в 1985 році, магніт виробник займає 39000 квадратних метрів. Виробнича потужність складає до 3000 тонн на рік. Магніти постачальником Китай рідкісноземельних постійних магнітів Лтд мати більше 48 інженерів з Кандидат ступінь. 68 університетів кваліфікованих техніків. І більше 1208 добре підготовлених працівників.

Що наші передові виробничі обладнання та суворої системи перевірки, наші клієнти можуть бути гарантії, що наші продукти завжди з вищою якістю. Постачальник поставки магнітів Nd-Fe-B неодімового alnico Самарії кобальт керамічні магніти різноманітних форм і розмірів, все з урахуванням наших клієнтів конкретними потребами. Ми магнітовколец диск магніти, магніти м'ячі, блок магніти, магніти расслаіваться. дузі магнітів, плитка форми магнітів т.д.

Магніти виробника кваліфікацією для надання Сумитомо Неодімовий магніт патентної ліцензії для наших клієнтів, якщо нашим клієнтам потрібно.

Магніти постачальника заводу була сертифікована TS16949, ми також приділяємо велику увагу охороні навколишнього середовища та здійснювати виробництво в суворій відповідності з вимогами системи ISO14001.

Що щодня наукових досліджень та експериментів ми можемо зараз зробити класах N52, 50M, 48H, 45SH, 40UH і 38EH для масового виробництва. Ці сорти вже закрита до початку класах, що зроблені японськими виробниками або США. Ми можемо виробляти магнітами з різноманітністю форм і розмірів, включаючи блок, бар, диск, кільце, циліндр, порожнистий циліндр, сектор, плитка, куля та ін розміри від D0.5mm х T0.5mm або 0,5 мм х 0,5 мм х 0,5 мм (з допуском + /-0.05mm) для D150mm або T50mm х 150мм х 100mm х 50mm установку для багатьох машин та обладнання.

Магніти постачальник мають нікелю (Ni), NiCuNi, цинк (Zn), епоксидної смоли, Sn, Cr, пластика, срібло та золото покриттів стосовно магнітів з високою анти-корозійні. Ми також виробляє магнітне зборах чи аксесуарів, що використовуються в руки інструменти, двигуни та генератори, електронні прилади, комп'ютери, а деякі машини.

В даний час магнітні матеріали використовуються у незліченних формах. Деякі приклади застосування загальних постійних магнітів є: машини, Аудіо І Відео та комунікаційного обладнання, транспорту, медичного обладнання, Авто Мобільний промисловості, рушійної сили, безпека обладнання.

Наші магніти виробника перевершити наших конкурентів у всіх відносинах. Наші зберегти якість і чудовий ресурс нам право постачальника для всіх ваших потреб. Ми не дозволимо ціна наших виробів зіпсувати наші вищої якості. Оскільки тут, в C.R.E.P. Магніт до, це наше зобов'язання забезпечити повне задоволення наших клієнтів.

Магніти постачальником мати мати постійних клієнтів у Західній Європі та США, в тому числі всесвітньо відомі компанії. Наш відділ продажів має більш ніж 11 річний досвід роботи в торгових магнітах із західними компаніями.

Надсилайте ваші специфікацію Вашого магнітів, включаючи сорти, розміри, допуски, напрямок намагніченності, покриття і кількість для нас. Скористатися нашим конкурентними цінами неперевершена якість, надійне обслуговування і швидка доставка. Ми пропонуємо безкоштовні зразки для експертизи.

 

зв’яжіться з нами

E-mail:sales@permanentmagnet.com
             info@permanentmagnet.com
Fax: (86)755 26915592
Tel: (86)755 26923096
Online Order
Address: China Rare Earth Magnet Limited
Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,
No.9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China . Post Code: 518053

 
роздруковувати

верхівка

назад

додому

близько

Китай рідкісноземельних магніт Компанія COPY RIGHT 2012