Високий Температура
Магніт
зв’яжіться з нами

China Rare Earth Permanent Magnet Ltd. Company Logo
中文版
German
france
English
spain
japan
italy
korea
netherlands
russia
portugal
greece
arab
Czech
Thai
Hungarian
Hebrew
Finnish
Danish
Ukrainian
Norwegian
Turkish
Swedish
Bulgarian
Serbian
polish
 
Щоденне застосування магнітів
 

Щоденне застосування магнітів

Китай рідкісноземельних магніт Компанія є провідним постачальником, виробником, експортером постійних магнітів, рідкісноземельних магнітів включаючи неодімовимі магнітами та Самарію магнітів І alnico магніти, магнітні інструменти, магнітні зборки, магнітні прикраси, і магнітних іграшок.

У нас багато щоденного використання магнітів, сфера неодімовимі магнітами, малий диск або круглі Neo магніти, магнітні підмітальні машини, магнітні підібрати інструменти, магнітні панелі інструментів, магнітних лоток, магнітні аттрактору, магнітні thumbtacks, магнітні полюси ідентифікатор і так далі.

Magnetic Attractor   Powerful Magnetic Sweeper
Тягти та натисніть магнітного аттрактора виконаний з нержавіючої сталі і сильних магнітів з високою продуктивністю матеріалів. Ви можете поставити аттрактора в районі або контейнера, де Є шматки металу та речовини, і вони зберуться на нижній або круглі сам. Потім покласти в аттрактора підйому лотка, і тягнути за ручку вгору, більшість з металу речовини потрапляють в лоток.  

Магнітного збиральна машина працює дуже прекрасно у збиранні фабрики проходу, магазин проходах, будівельних майданчиків, пішохідних доріжок, вантажні майданчики, паркування. Воно може збирати сталеві цвяхи, гвинти, дріт, скоби та інші металеві залишки легко.

 

Magnetic Pick Up Tools   Magnetic Tool Bar

Існує неодімовим потужним магнітом на чайові. Китай рідкісноземельних магніт Компанія має різні стилі, які можуть бути використані в широкому діапазоні, деякі клієнти також закликаємо їх магнітною ручкою. Вона може досягати довго і може бути изогнут досягти майже в будь-якому місці. Ми можемо також звичай цих продуктів у відповідності з нашими клієнтами "особливі вимоги.

 

Магнітного власника інструмент зроблений з жорсткого пластикового барів, а також високу якість сильних магнітних одиниць. Ви можете цвях бар на двері або стіну вашої кухні або кімнати, або прикріпити до бар залізні або сталеві подачі кабінету в офісі, і ви можете прикріпити на це залізо і / або стали речі, такі як викрутка, плоскогубці, ножиці, кухонні ножі, пучки ключів, пивні пляшки откривателі.

Magnetic Pole Identifier   Magnetic Holder
Магнітний полюс ідентифікатор прекрасний інструмент для визначення полюсів магніта. Невеликий магніт написані на обох кінцях і призупинено, вільно обертатися в пластикових житла. Синя кінці магніт Північного полюса, і буде вказувати на Південний полюс іншого магніту. Червоний кінець Південного полюса, і буде вказувати на північ кінець другого магніту.  

Ви можете встановити магнітний утримувач талії у вашій талії ремінь легко залучити цвяхи, болти, гайки та багато чого іншого. Потім, залізні предмети можуть бути вивезені з цієї магнітні легко для вашого робочого використання.

Magnetic Thumbtacks   Magnetic Tray

Магнітного thumbtacks з яскравих кольорових пластикових в традиційній формі thumbtack з супер сильний магніт диск на дно. Вони мають велике доповнення до будь-який будинок або офіс. Ви можете використовувати її на холодильник, металеві дошки оголошень і так далі. Вони можуть бути використані навіть повісити речі з сухого шурупів або цвяхів у стінах!

 

Деякі клієнти також закликаємо його магнітного миски. Ви можете кинути залізний частин в миску, не залишить вас до їх збору. Дуже сильний замагніченной миска з гумовим база палички, але ні до чого заліза або сталі.

 

 

 

зв’яжіться з нами

E-mail:sales@permanentmagnet.com
             info@permanentmagnet.com
Fax: (86)755 26915592
Tel: (86)755 26923096
Online Order
Address: China Rare Earth Magnet Limited
Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,
No.9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China . Post Code: 518053

 
роздруковувати

верхівка

назад

додому

близько

Китай рідкісноземельних магніт Компанія COPY RIGHT 2012