גבוה טמפרטורת
מגנט
צור קשר

China Rare Earth Permanent Magnet Ltd. Company Logo
中文版
German
france
English
spain
japan
italy
korea
netherlands
russia
portugal
greece
arab
Czech
Thai
Hungarian
Hebrew
Finnish
Danish
Ukrainian
Norwegian
Turkish
Swedish
Bulgarian
Serbian
polish
 
חברה פרופיל
 

סין נדיר Earth מגנט קבוע Co. בע"מ היא יצרנית magnets קבע מקצועי, ספקים, היצואן ברחבי העולם, להפיק סוגים רבים של חומרים מגנטיים או מגנטיים מוצרים בסין


סין נדיר Earth מגנט קבוע Co., Ltd.
is של יצרנית מגנט מיוחד נדיר בייצור Earth magnets קבע, לרבות neodymium magnets (NdFeB magnets), sintered & bonded magnets, samarium cobalt magnets (SmCo magnets), alnico magnets, וגם פריט magnets (ceramic magnets), כמה מגנטי assemblies כגון magnets הוכנס פלדה מתכת, נחושת, אלומיניום או פלסטיק. מציאה ב 1985, את יצרנית מגנט התופס 39,000 מטרים רבועים. כושר הייצור הוא עד 3000 טון בשנה. The magnets הספק של סין נדיר Earth מגנט קבוע Co. בע"מ יש מעל 48 מהנדסים עם תואר שלישי דרגה. 68 אוניברסיטת טכנאים מוסמכים. ולמעלה מ 1208 עובדים מאומנים היטב.

עם המתקדמת שלנו ייצור ציוד בדיקה קפדנית ואת המערכת, הלקוחות שלנו יכולים להבטיח כי שאר המוצרים שלנו הם תמיד עשו עם איכות הדף. על הספק לספק magnets ND-Fe-B neodymium alnico samarium cobalt ceramic magnets במגוון צורות ו מימדים, הכל מותאם אישית, בהתאם שלנו לצרכים הספציפיים של הלקוחות. יש לנו טבעת magnets, דיסק magnets, הכדור magnets, לחסום magnets, פתית magnets. Arc magnets, אריח מעוצב magnets וכו '

The magnets ליצרן היו מוסמכים לספק Sumitomo NdFeB מגנט פטנט License ללקוחותינו לקוחותינו אם נדרש.

Magnets הספק של מפעל מאושר על ידי היו TS16949, אלא גם תשומת לב רבה כדי לשלם את ההגנה על הסביבה ועל להקפיד למלא הייצור בהתאם לדרישות המערכת של ISO14001.

בעזרת מחקר מדעי היומי ו נסינות אנו יכולים כעת לבצע ציונים N52, 50M, 48H, 45SH, 40UH ו 38EH של ייצור המוני. אלה הציונים כבר סגור הדף הציונים כי מצד ארה"ב או יפנית יצרנים. אנחנו יכולים לייצר magnets עם מגוון של צורות ו מימדים כולל לחסום, בר, דיסק, טבעת, גליל, גליל חלול, סקטור, רעף, כדור ועוד הם גדלים החל D0.5mm x T0.5mm או 0.5mm x 0.5mm x 0.5mm (עם סובלנות של + /-0.05mm) כדי T50mm או D150mm x 150mm x 100mm x 50mm ראוי להרבה מכונות או ציוד.

Magnets את הספק יש ניקל (ניקל), NiCuNi, אבץ (Zn), epoxy, sn, CR, פלסטיק, חומרי ציפוי כסף וזהב להחיל magnets עם מאוד אנטי מאכל. בנוסף, אנו מייצרים assemblies מגנטי או אביזרים המשמשים ביד כלים, מנועים ו גנרטורים, התקנים אלקטרוניים, מחשבים, ועוד כמה מכונות.

כיום חומרים מגנטיים משמשים ספור דרכים. כמה דוגמאות של יישומים נפוצים של קבע magnets הינם: מכונות, אודיו ווידאו וכן ציוד תקשורת, תחבורה, התקנים רפואיים, אוטומטי נייד התעשייה, כוח מניע, ציוד בטיחות.

יצרנית שלנו magnets להצטין המתחרים שלנו בכל צורה שהיא. האיכות שלנו לתמוך, ואת המשאבים עדיף לעשות לנו את הזכות לכל ספק את הצרכים שלך. אנחנו לא נותנים את המחיר של המוצרים שלנו לקלקל את איכות העליון. כי כאן ב C.R.E.P. מגנט Co., היא מחויבות שלנו, כדי להבטיח את שביעות רצונם המלאה של הלקוחות שלנו.

Magnets יש את הספק יש לקוחות קבועים במערב אירופה, ארצות הברית, כולל חברות המפורסם בעולם. מחלקת המכירות שלנו היתה למעלה מ 11 שנות ניסיון במסחר magnets עם חברות המערבי.

שלח את מפרט שלך magnets כולל ציונים, גדלים, tolerances, לכיוון magnetization, ציפוי וכמות לנו. קח את היתרון התחרותי שלנו מחיר unbeatable איכות, אמינות אספקת שירותי ומהירה. אנו מספקים דוגמאות חינם עבור בדיקה.

 

צור קשר

E-mail:sales@permanentmagnet.com
             info@permanentmagnet.com
Fax: (86)755 26915592
Tel: (86)755 26923096
Online Order
Address: China Rare Earth Magnet Limited
Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,
No.9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China . Post Code: 518053

 
הדפס

ראשית הדף

חזור

דף הבית

סגור

China Rare Earth Magnet Limited copyright 2004-2012