גבוה טמפרטורת
מגנט
צור קשר

China Rare Earth Permanent Magnet Ltd. Company Logo
中文版
German
france
English
spain
japan
italy
korea
netherlands
russia
portugal
greece
arab
Czech
Thai
Hungarian
Hebrew
Finnish
Danish
Ukrainian
Norwegian
Turkish
Swedish
Bulgarian
Serbian
polish
 
שימוש יומי magnets
 

שימוש יומי magnets

סין נדיר Earth מגנט היא חברה מובילה הספק, יצרן, יצואן של קבע magnets, נדירים magnets Earth כולל neodymium magnets & samarium magnets & alnico magnets, כלים מגנטיים, מגנטי assemblies, תכשיטים מגנטיים, ועל מגנטי צעצוע.

יש לנו הרבה שימוש יומי magnets, מעגל neodymium magnets, או דיסק קטן עגול ניאו magnets, sweepers מגנטי, מגנטי לאסוף כלים, מגנטי בסרגל הכלים, מגש מגנטי, מגנטי attractor, thumbtacks מגנטי, קוטב מגנטי מזהה וכן הלאה.

 

Magnetic Attractor   Powerful Magnetic Sweeper
למשוך את ו לדחוף מגנטי attractor הוא עשוי נירוסטה וחזקה magnets חומרים עם ביצועים גבוהים. אתה יכול לשים את attractor לתוך מכולה או האזור שבו ישנן חתיכות מתכת או חומרים והם יהיו נמוכות יותר לאסוף את עצמו סוף או עגולים. לאחר מכן העלו את attractor לתוך מגש התאוששות, וכן למשוך את הידית למעלה, רוב מתכת חומרים יהיה ליפול לתוך מגש.
 
מטאטא המגנטי של עובד באופן מושלם מאוד לנקות מעבר מפעלים, חנות aisles, בניית אתרים, walkways, טוען docks, חניה באזור. היא יכולה לאסוף פלדה מסמרים, ברגים, חוטים, staples, מתכת ועוד remnants בקלות.

 

 

Magnetic Pick Up Tools   Magnetic Tool Bar
יש neodymium מגנט רב עוצמה של עצה. סין נדיר Earth מגנט לחברה סגנונות שונים בהם ניתן להשתמש במגוון רחב, גם כמה לקוחות מתקשרים אליהם עט מגנטי. זה יכול להגיע ארוכה יכול להיות כפוף להגיע כמעט לכל מקום. אנחנו יכולים גם מוצרים אלה מותאמים אישית לפי ללקוחותינו 'דרישה מיוחדת.

 

 
את מגנטי הוא כלי בעל עשוי פלסטיק קשיח באיכות גבוהה בארים Plus מגנטי חזק חתיכות. אתה יכול לתקוע מסמר את סרגל את הדלת או את הקיר של המטבח, או חדר, או לצרף את סרגל ברזל או פלדה תיקיה במשרד שלך, ואתה יכול לצרף אותו על גבי ברזל ו / או פלדה דברים, כגון מברג, צבת, מספריים, סכינים מטבח, bunches של מפתחות, בקבוק בירה openers.

 

Magnetic Pole Identifier   Magnetic Holder
הצפון המגנטי מזהה הוא כלי מעולה עבור זיהוי של פולנים magnets. קטנה מגנט הוא צבוע בשני הקצוות ואת מושעה, ללא תשלום, כדי לסובב, בתוך פלסטיק דיור. הכחול בסופו של מגנט הוא לקוטב הצפוני ויהיה הצבע לכיוון דרום קוטב אחר של magnets. האדומה סוף הוא משוגע ויהיה דרום לכיוון צפון נקודת הסיום של מגנט אחר.
 
אתה יכול להגדיר את המותניים מגנטי בעל חגורה המותניים שלך בקלות למשוך מסמרים, ברגים, אגוזים ועוד. לאחר מכן, הברזל אובייקטים יכול לקחת את זה בקלות מגנטי מאוד עבור השימוש שלך עובד.

 

Magnetic Thumbtacks   Magnetic Tray
ה מגנטי thumbtacks עשוי פלסטיק בצבע brightly ב נעץ צורה מסורתית, עם מגנט חזק במיוחד דיסק על התחתונה. הם מהווים תוספת נהדרת לכל בית או משרד. אתה יכול להשתמש בה על מקרר, מתכת לוחות וכן הלאה. הם יכולים גם לשמש כדי לתלות דברים מ drywall ברגים או מסמרים את הקירות!

 

 
גם כמה לקוחות קוראים לזה מגנטי קערה. אתה יכול לזרוק חלקי ברזל לתוך קערה, לא אעזוב אותך עד לקחת אותם. סופר חזק magnetized קערה עם בסיס גומי, אבל שום דבר עדיין מקלות על ברזל או פלדה.

 

 

 

 

צור קשר

E-mail:sales@permanentmagnet.com
             info@permanentmagnet.com
Fax: (86)755 26915592
Tel: (86)755 26923096
Online Order
Address: China Rare Earth Magnet Limited
Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,
No.9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China . Post Code: 518053

 
הדפס

ראשית הדף

חזור

דף הבית

סגור

China Rare Earth Magnet Limited copyright 2004-2012