Vysoké teploty
Magnet
kontaktujte nás

China Rare Earth Permanent Magnet Ltd. Company Logo
中文版
German
france
English
spain
japan
italy
korea
netherlands
russia
portugal
greece
arab
Czech
Thai
Hungarian
Hebrew
Finnish
Danish
Ukrainian
Norwegian
Turkish
Swedish
Bulgarian
Serbian
polish
 
Profil firmy
 

Čína vzácných zemin s permanentními magnety, Ltd je profesionální permanentní magnety výrobce, dodavatel, vývozce po celém světě, vytvářet různé typy magnetických materiálů a magnetických výrobků v Číně

Čína vzácných zemin s permanentními magnety, Ltd.Výrobce je magnet, který se specializuje na výrobu vzácných zemin permanentními magnety, včetně Neodymové magnety (NdFeB magnety), slinované & pojené magnety, samarium kobalt magnety (SmCo magnety), alnico magnety, a také Feritové magnety (keramické magnety), některé magnetické sestavy takové jako magnet oceli zní kovů, mědi, hliníku nebo plastu.

Nalezeno v roce 1985, magnet výrobce zaujímá 39.000 metrů čtverečních. Výrobní kapacita je až 3000 tun ročně. Magnety dodavatel Čína vzácných zemin s permanentními magnety, Ltd mít přes 48 inženýrů s Ph.D. stupeň. 68 univerzitních kvalifikovaných techniků. A více než 1208-i vyškolení pracovníci.

S našimi pokročilé výrobní zařízení a přísné kontroly systému, naše zákazníky ujistit, že je zbytek naše výrobky jsou vždy s nejvyšší kvality. Magnety dodavatelem dodávek Nd-Fe-B neodymových alnico samaria kobaltu keramické magnety v různých tvarech a rozměrech, vše na míru dle našich konkrétních potřeb zákazníka. Máme kruhové magnety, kotoučové magnety, magnety míč, blok magnety, magnety vločka. oblouk magnety, magnety tvaru dlaždic atd.

Magnety jsou kvalifikovaní výrobci poskytovat Sumitomo NdFeB magnet patentové licence pro naše zákazníky, je-li našimi zákazníky požadovány.

Magnety Dodavatel továrny byly certifikovány TS16949, budeme také věnovat velkou pozornost na ochranu životního prostředí, a provádět výrobu přesně podle požadavků ISO14001 systému.

S denní vědeckého výzkumu a experimentů můžeme nyní provést stupňů N52, 50m, 48H, 45SH, 40UH a 38EH pro hromadnou výrobu. Těchto tříd jsou již uzavřeny pro horní tříd, které provádí japonský nebo amerických výrobců. Jsme schopni vyrábět magnet s různými tvary a rozměry, včetně bloku, bar, disk, kruh, válec, dutý válec, sektor, dlaždice, míč atd. velikosti se pohybuje od D0.5mm x T0.5mm nebo 0,5 mm x 0,5 mm x 0,5 mm (s tolerancí + /-0.05mm) na D150mm x T50mm nebo 150 mm x 100 mm x 50 mm montáž na mnoho strojů nebo zařízení.

Magnety Dodavatel má niklu (Ni), NiCuNi, zinek (Zn), epoxy, Sn, Cr, plastová, stříbrné a zlaté povlaky nanášené na magnety se silně proti-korozivní. Vyrábíme také magnetické sestavy nebo příslušenství používané v rukou nástroje, motory a generátory, elektronických zařízení, počítačů a některé stroje.

V současné době magnetické materiály se používají v nesčetných způsobů. Některé příklady běžných aplikací permanentních magnetů jsou: Stroje, Audio & Video a komunikačních zařízení, doprava, Zdravotnická zařízení, Auto Mobil průmysl, Motive Power, bezpečnostní vybavení.

Naše magnety Výrobce překoná naši konkurenti v každém směru. Naše udržení kvality a vynikající zdroje nám vhodného dodavatele pro všechny vaše potřeby. Nechceme nechat ceny našich výrobků kořistí našich nejvyšších kvality. Protože tady v C.R.E.P. Magnet Co je to náš závazek zajistit plnou spokojenost našich zákazníků.

Magnety Dodavatel musí mít pravidelné zákazníky v západní Evropě a USA, včetně světově známých firem. Naše obchodní oddělení má více než 11 let zkušeností v oblasti obchodování s magnety západních společností.

Pošlete své specifikaci svého magnety včetně stupňů, rozměry, tolerance, směr magnetování, nátěry a množství k nám. Využijte naší bezkonkurenční ceny kvalitní, spolehlivé a rychlé dodání. Poskytujeme bezplatné vzorky pro Vaše vyšetření.

 

kontaktujte nás

E-mail:sales@permanentmagnet.com
             info@permanentmagnet.com
Fax: (86)755 26915592
Tel: (86)755 26923096
Online Order
Address: China Rare Earth Magnet Limited
Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,
No.9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China .
Post Code: 518053

 
tisk

začátek stránky

zpět

domovská stránka

zavřít

Čína vzácných zemin Magnet Společnost kopii právo 2012