Vysoké teploty
Magnet
kontaktujte nás

China Rare Earth Permanent Magnet Ltd. Company Logo
中文版
German
france
English
spain
japan
italy
korea
netherlands
russia
portugal
greece
arab
Czech
Thai
Hungarian
Hebrew
Finnish
Danish
Ukrainian
Norwegian
Turkish
Swedish
Bulgarian
Serbian
polish
 
Denní použití magnetů
 

Denní použití magnetů

Čína vzácných zemin Magnet Společnost je předním dodavatelem, výrobcem, vývozcem permanentními magnety, magnety, včetně vzácných zemin neodym magnety & samarium magnety & alnico magnety, magnetické nářadí, magnetické sestavy, magnetické šperky a magnetické hračky.

Máme mnoho Denní použití magnetů, koule Neodymové magnety, malé disk nebo kolo Neo magnety, magnetické zametače, magnetické vyzvednout nářadí, nástroje magnetické lišty, magnetické zásobníku, magnetické atraktor, magnetické thumbtacks, magnetické pole identifikátor a tak dále.

Magnetic Attractor   Powerful Magnetic Sweeper
Přitažlivost a push magnetické atraktor je vyroben z nerezové oceli a silné magnety s vysokým výkonem materiálů. Můžete dát atraktor do oblasti nebo kontejneru, kde jsou kovové předměty nebo látky a budou shromažďovat na spodní nebo kolo sama. Pak dal atraktor do obnovy zásobník a vytáhněte rukojeť se, že většina z kovových látek spadají do zásobníku.  

Magnetické zametač funguje velmi dokonale úklid továren v regálu, shop uličky, stavební práce, chodníky, nakládací doky, parkovací plochy. Je možné sbírat ocelové hřebíky, šrouby, dráty, sponky a jiné kovové zbytky snadno.

 

Magnetic Pick Up Tools   Magnetic Tool Bar

Existuje silný magnet neodymových v tip. Čína vzácných zemin Magnet Společnost má různé styly, které lze použít v široké škále, někteří zákazníci také volat magnetické pero. Je možné dosáhnout dlouhé a může být ohnuty na téměř žádné místo. Můžeme také vlastní tyto produkty v souladu s našimi klienty 'zvláštní požadavek.

 

Magnetické nástroj držitele je vyrobena z pevného plastu tyče plus vysoce kvalitní silné magnetické kusů. Můžete nehtů baru na dveře nebo stěnu vaší kuchyni, nebo místnost, bar či připojit k železa nebo oceli registratura ve vaší kanceláři a můžete připevnit jej na železo a / nebo ocel věcem, jako jsou šroubovák, kleště, nůžky, kuchyňské nože, svazky klíčů, pivo otvíráky.

Magnetic Pole Identifier   Magnetic Holder
Magnetický pól Identifikátor je skvělý nástroj pro identifikaci pólů magnetů. Malého magnetu namaloval na obou koncích a je přerušeno, volně otáčet, v plastovém pouzdře. Modré konce magnetu je severní pól a bod k Jižní pól magnetů. červené konci je jižní pól a bod k Severní konec další magnet.  

Můžete nastavit magnetické pasu držitele pasu opasek velmi snadno přilákat hřebíky, šrouby, matice a další. Poté, železné předměty mohou být odebrány z této magnetické velice snadno pracuje pro vaše použití.

Magnetic Thumbtacks   Magnetic Tray

Magnetické thumbtacks pestrý vyrobena z plastu v tradičním připínáček tvar, super silný magnet kotouč na dně. Jsou to skvělý doplněk k domova či kanceláře. Můžete ji použít na ledničku, kovové nástěnek a tak dále. Mohou být použity i na pověsit věci z drywall šrouby nebo hřebíky ve zdi!

 

Někteří zákazníci také nazývat magnetické mísy. Můžete házet železné části do misky, nebude si vyberete dovolenou do nich. Super silné magnetické mísa s gumovou základnu, ale stále se drží něco železa nebo oceli.

 

 

 

kontaktujte nás

E-mail:sales@permanentmagnet.com
             info@permanentmagnet.com
Fax: (86)755 26915592
Tel: (86)755 26923096
Online Order
Address: China Rare Earth Magnet Limited
Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,
No.9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China .
Post Code: 518053

 
tisk

začátek stránky

zpět

domovská stránka

zavřít

Čína vzácných zemin Magnet Společnost kopii právo 2012