Magnesy do wysokich temperatur
Kontakt

China Rare Earth Permanent Magnet Ltd. Company Logo
中文版
German
france
English
spain
japan
italy
korea
netherlands
russia
portugal
greece
arab
Czech
Thai
Hungarian
Hebrew
Finnish
Danish
Ukrainian
Norwegian
Turkish
Swedish
Bulgarian
Serbian
polish
 
Magnesy codziennego użytku
 

Magnesy codziennego użytku

China Rare Earth Magnet Limited jest wiodącym producentem, dostawcą i eksporterem magnesów stałych zawierających ziemie rzadkie w tym magnesów neodymowych, samarowych, AlNiCo, narzędzi magnetycznych, biżuterii magnetycznej oraz zabawek magnetycznych.

Posiadamy w ofercie wiele różnorodnych magnesów, które mają zastosowanie w życiu codziennym. Wykonane są w różnych kształtach takich jak kula, dysk, koło które znajdują zastosowanie w zamiatarkach magnetycznych, magnesach podnoszących, tacach magnetycznych, przyciskach lub uławiaczach magnetycznych, identyfikatorach położenia biegunów magnetycznych itp.

 

Magnetic Attractor   Powerful Magnetic Sweeper
Uławiacz lub przycisk magnetyczny wykonany jest ze stali nierdzewnej oraz silnych magnesów o wysokiej sile przyciągania. Przycisk lub uławiacz można przymocować do płaskiej powierzchni lub pojemnika, na której to powierzchni lub wewnątrz którego to pojemnika znajdują się elementy metalowe lub substancje które będą gromadzić się pod lub na namagnesowanej powierzchni. Zwolnienie uchwytu uławiacza do odzysku metali powoduje odpadnięcie wychwyconych elementów do zasobnika.
 
Zamiatarka magnetyczna znajduje zastosowanie w warsztatach metalowych, zakładach produkcyjnych do oczyszczania ścieżek po których poruszają się ludzie lub maszyny, w sklepach i magazynach z regałami, na budowach, w miejscach zai rozładunku, parkingach i wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba zebrania części metalowych z podłogi. Dzięki zamiatarce magnetycznej bardzo łatwo można zebrać stalowe gwoździe, śruby, druty, klamry i inne pozostałości metali.

 

 

Magnetic Pick Up Tools   Magnetic Tool Bar
Na specjalnych uchwytach montujemy silne magnesy neodymowe. China Rare Earth Magnet Limited jest w stanie wykonać takie magnesy w rożnych kształtach i stylach, co umożliwia wykorzystanie tych magnesów również np. w charakterze pióra magnetycznego. Uchwyt może być giętki co umożliwia sięgnięcie magnesem praktycznie do każdego zakamarka. Jesteśmy również w stanie wykonać podobne elementy według specjalnych życzeń naszych Klientów.

 

 
To użyteczne narzędzie wykonane jest z twardego tworzywa sztucznego oraz wysokiej jakości silnych magnesów o kształcie prętów. Pasek z magnesami można przymocować np. na drzwiach lub ścianie kuchni, baru, na tablicy ogłoszeń w biurze lub gabinecie i zawiesić na nim podręczne akcesoria takie jak noże kuchenne, otwieracz do butelek, nożyczki, pęki kluczy itp.

 

Magnetic Pole Identifier   Magnetic Holder
Identyfikator pola magnetycznego jest prostym i użytecznym narzędziem slużącym do identyfikacji położenia biegunów magnetycznych magnesów. Identyfikator jest pomalowany z obu końców i zamocowany w plastikowej obudowei w taki sposób, żeby mógł się swobodnie obracać. Biegun północny pomalowany jest kolorem niebieskim i wskazuje punkt, w którym znajduje się biegun południowy sprawdzanego magnesu. Biegun południowy pomalowany jest na kolor czerwony i pokazuje punkt, w którym znajduje się biegun północny drugiego magnesu.
 
Uchwyt magnetyczny umożliwia posiadaczowi takiego pasa na bardzo łatwe przymocowanie do niego drobych elementów metalowych takich jak gwoździe, śruby, nakrętki i wiele wiele innych. Przymocowane elementy nie zostaną zgubione i mogą być bardzo łatwo zdjęte z pasa.

 

Magnetic Thumbtacks   Magnetic Tray
"Pinezki" magnetyczne są w jaskrawych kolorach i wykonane z tworzywa sztucznego i mają tradycyjny kreślarski kształt, a zamiast szpilki posiadają silny magnes. Przydaja się w domu i w biurze. Łatwo nimi umocować cos do lodówki, tablicy metalowej a nawet służyć zamiast gwoździ jako wieszaki na ścianie

 

 
Niektórzy nazywają to narzędzie miską magnetyczną. Wrzucone elementy nie wypadną z niej aż sami ich stamtąd nie wydobędziemy. Miska jest elastyczna i ma wmontowany bardzo silny magnes.

 

 

 

 

Kontakt

E-mail:sales@permanentmagnet.com
             info@permanentmagnet.com
Fax: (86)755 26915592
Tel: (86)755 26923096
Online Order
Address: China Rare Earth Magnet Limited
Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,
No.9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China .
Post Code: 518053

 
Drukuj

Do góry

Wstecz

Strona główna

Zamknij

Chiny Rare Earth Magnet Firma copy right 2012