Yüksek Sıcaklık Mıknatısları
İrtibat

China Rare Earth Permanent Magnet Ltd. Company Logo
中文版
German
france
English
spain
japan
italy
korea
netherlands
russia
portugal
greece
arab
Czech
Thai
Hungarian
Hebrew
Finnish
Danish
Ukrainian
Norwegian
Turkish
Swedish
Bulgarian
Serbian
polish
 
Şirket Profili
 

China Rare Earth Permanent Magnet Co., Ltd Şirketi Çin'in önde gelen Kalıcı Mıknatıs Üreticisi, Satıcısı ve İhracatçısı olup İsteğe göre çok çeşitli Manyetik Ürünler üretmektedir

China Rare Earth Permanent Magnet Co., Ltd. şirketi Neodim Mıknatıslar (NdFeB Mıknatıslar), sinterlenmiş mıknatıslar, bonded mıknatıslar, samaryum kobalt mıknatıslar (SmCo mıknatıslar), Alniko Mıknatıslar ve ferrit mıknatıslar(Seramik MIknatıs), manyetik potlar, manyetik motor parçaları, yapışkan mıknatıslar gibi bazı manyetik ürünlerin ve  kalıcı nadir element mıknatısların üretiminde uzmanlaşmış bir mıknatıs üreticisidir.

 1985 Yılında kurulan şirketimiz 39000 metrekarelik bir alanda faaliyet göstermekte olup yıllık 3000 tona kadar üretim yapma kapasitesine sahip profesyonel bir mıknatıs üreticisidir.  Biz, China Rare Earth Permanent Magnet Co., Ltd. şirketi, Çin'in önde gelen mıknatıs satıcısı olarak, 48 in üzerinde doktora derecesine sahip mühendis, 68 Üniversite kalifiye teknikeri ve 1208 in üzerinde iyi eğitimli işçi ile çalışmaktayız.

 Mıknatıs firması Nd-Fe-B neodim alniko samaryum seramik mıknatısları çeşitli şekil ve boyutlarda müşterilerimizin spesifik gereksinimlerine tamamen uygun olarak üretmekte olup, Yüzük mıknatıslar, disk mıknatıslar, küre mıknatıslar,blok mıknatıslar, parçaçık mıknatıslar, ark mıknatıslar, karo şekilli mıknatıslar vb. gibi ürünlere sahiptir

Mıknatıs üreticisi olan China Rare Earth Magnet Limited şirketi, müşterilerimiz gereksinim duyduklarında Sumitomo NdFeB mıknatıs patent lisansını sunabilmektedir.

Mıknatıs satış fabrikamız TS16949 sertifikası ile onaylanmış olup ayrıca çevre korumasına ve üretimin ISO14001 sisteminin gereksinimlerinin tam olarak yerine getirilmesine büyük önem vermektedir.

 Biz, Çin'in en büyük mıknatıs üreticisi olarak neodim mıknatısları N52, 50M, 48H, 45SH, 40UH ve 38EH derecelerinde seri olarak üretebilmekteyiz. mıknatıslar yüksek anti korozyon ile uygulanan Nikel (Ni), NiCuNi, Çinko (Zn), epoksi,Sn,Cr,Plastik, gümüş ve altın ile kaplamaktadır, Ayrıca el aletlerinde yada , motor ve jeneratörlerde, elektronik aletlerde, bilgisayarlarda ve bazı makinelerde kullanılan   kullanılan manyetik ürün ve aksesuarlarda üretmekteyiz

 Günümüzde manyetik ürünler sayısız şekilde kullanılmaktadır, Kalıcı mıknatısların kullanıldıgı bazı alanlara örnek olarak Makineler, Ses & Video ve İletişim aletleri, taşıma, medikal aletler, otomobil endüstrisi, enerji sistemleri, güvenlik aletleri verilebilir.

 China Rare Earth Magnet Limited şirketi olarak mıknatıslarımızı rekabetçi maliyetlerle, güçlü kalitemizle üretmekte olup ve üstün imkanlarımız bizi ihtiyaçlarınız icin doğru tedarikci yapmaktadır. Ürünlerimizin fiyatlarının üstü kalitemizi bozmamakta olup incelemeniz için ücretsiz numune sağlayabilmekteyiz.

Batı Avrupa ve ABD'de dünyanın ünlü firmalarının bulunduğu müşterilerimize hizmet vermekte olup Kalıcı mıknatıs satış departmanımız batılı şirketlerle 11 yılın üzerinde mıknatıs ticareti tecrübesine sahiptir.

Derece, ölçü, tolerans, mıknatıslanma yönü, kaplama ve miktar bilgilerinizi içeren teknik özelliklerinizi bize gönderin, Uygun fiyat, mükemmel kalite, güvenilir servis ve hızlı teslimatın avantajına sahip olun

 

İrtibat

E-mail:sales@permanentmagnet.com
             info@permanentmagnet.com
Fax: (86)755 26915592
Tel: (86)755 26923096
Online Order
Address: China Rare Earth Magnet Limited
Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,
No.9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China . Post Code: 518053

 
Yazdır

Yukarı

Geri

Ana Sayfa

Kapat

China Rare Earth Magnet Limited copyright 2004-2012